ULOTKI REKLAMOWE
tradycja w połączeniu ze szlachetną nowoczesnością
Tanie ulotki w Szczecinie
Dlaczego my?
Bo na tym się znamy! Bo lubimy Szczecin! Bo nie musisz do nas dzwonić! Bo wszystko załatwisz przez Internet! Bo jesteśmy oddziałem Grupy GALERIS©!
Ulotka to od lat znana forma reklamy w Szczecinie. To piękne miasto w zachodniopomorskim od lat jest miejscem gdzie mieszka dużo ludzi, oraz wiele się dzieje. Rozwój miasta cały czas zmusza do promowania swojej firmy bądź wydarzenia. Dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom.

Ponieważ z powodzeniem działamy w przygotowaniu projektów do druku oraz w samym druku, chętnie podejmiemy współpracę biznesową również z Tobą. Zachęcamy Ciebie do drukowania ulotek u nas! Posiadamy wszelkie kwalifikacje do tego aby dostarczyć Tobie gotowy produkt w rekordowo niskim krókim czasie. Co możemy Tobie zaproponować?
Każdy rodzaj ulotki w wielu konfiguracjach. W ofercie posiadamy różne gramatury papieru, które pozwalają obniżyć koszta produkcji bądź pokazać presiż firmy. W naszym zasięgu są również ciekawe uszlachetnienia do któych należą: lakiery matowe i z połyskiem, lakier wybióczy, lakier UV 3, srebrzenie ulotek, złocenie ulotek, zaokrąglanie narożników, perforowane zrywki i wiele innych.

Ulotka nie musi być kartką z zadrukiem jednostronnym lub dwustronnym. Może być również składana na wiele sposóbów. Wystarczy, że poinformujesz nas o swoich potrzebach. Dostawa ulotek w jedno miejsce na terenie całej Polski zawsze GRATIS.
Oficjalnym partnerem technologicznym ULOTKI SZCZECIN jest Grupa GALERIS™. Grupa GALERIS™ jest implementatorem systemu internetowego ULOTKI SZCZECIN. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2020.
Grupa GALERIS